Rusza Pizza Festival – Restauratorze, zgłoś swój udział!

0
538

Już 12 lutego startuje Pizza Festival, który połączy miłośników pizzy z województwa lubelskiego. To wyjątkowe wydarzenie gastronomiczne ma wesprzeć lokalną gastronomię i pomóc w trudnym okresie lockdownu. Już dziś zarejestruj bezpłatnie swój udział i skorzystaj z darmowej promocji w sieci!

Pizza Festival to wydarzenie online, które odbywa się na stronie www.pizzafestival.pl. Sercem strony jest baza lokali gastronomicznych z województwa lubelskiego oferujących pyszne, chrupiące pizze. Dzięki zaawansowanej wyszukiwarce miłośnicy pizzy sprawnie i szybko dotrą do szczegółów każdej oferty. Będą mogli znaleźć pizzerie, restauracje czy bary, które oferują różnorodne pizze, np. klasyczną włoską, wegetariańską, wegańską, bezglutenową czy bez laktozy.

Na czym polega udział w akcji? Na przygotowaniu dania specjalnego za 25 zł, które konsumenci będą mogli zamówić z dostawą do domu lub na wynos. To takie proste! 

Wydarzenie odbędzie się w dniach 12-28 lutego 2021 r. Zarejestrować można się już dziś pod adresem: https://www.pizzafestival.pl/dopisz-lokal. Wypełnienie zgłoszenia zajmuje tylko kilka minut i jest całkowicie darmowe – tak samo, jak udział w wydarzeniu.

Inicjatorem wydarzenia jest Bidfood Farutex – wiodący dostawca rozwiązań i produktów spożywczych dla branży Horeca. Misją festiwalu jest wsparcie lubelskiej sceny gastronomicznej w walce o przetrwanie w dobie pandemii.

-materiał nadesłany

interaktywne zaproszenie do udzialu w pizza festival lublin informacja Rusza Pizza Festival - Restauratorze, zgłoś swój udział!

plakat pf cyfrowy 3 Rusza Pizza Festival - Restauratorze, zgłoś swój udział!

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Świetna wiadomość dla miłośników jazdy na łyżwach
Następny artykułZAMOŚĆ: Nagrody za spis rolny trafiły do szkoły
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments