W środku nocy wyszedł z domu w piżamie

0
268

Dzięki szybkiej akcji poszukiwawczej policjanci ze Szczebrzeszyna odnaleźli 82-latka, któremu realnie groziło wychłodzenie organizmu. Mężczyzna w środku nocy ubrany jedynie w piżamę wyszedł z domu w nieznanym kierunku. O zaginięciu powiadomiła policjantów jego żona. Odnaleziony 82-latek po przebadaniu przez lekarza wrócił pod opiekę najbliższych.

Dzisiejszej nocy po godzinie 1:00 zaniepokojona o los męża mieszkanka gminy Szczebrzeszyn powiadomiła policjantów o jego zaginięciu. Wyjaśniła, że jej 82-letni mąż wyszedł z domu ubrany jedynie w piżamę w nieznanym kierunku. Najpierw sama próbowała go szukać, jednak kiedy nie przyniosło to elektów poprosiła o pomoc policjantów.

Zaalarmowani funkcjonariusze natychmiast rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowano wszystkie patrole z komendy. Po kilkunastu minutach policjanci ze Szczebrzeszyna zauważyli 82-latka jak szedł poboczem drogi w miejscowości sąsiadującej z jego miejscem zamieszkania. Nie pamiętał gdzie mieszka i dokąd idzie.  Na dworze byłą ujemna temperatura a mężczyzna ubrany był jedynie w piżamę. Na szczęście pomoc nadeszła w porę i 82-latkowi nic poważnego się nie stało. Po przebadaniu przez lekarza mężczyzna został przewieziony do domu i pozostawiony pod opieką żony.

źródło: KMP Zamość

 

 

Poprzedni artykułZamość: Kontynuacja programu „Wspieraj Seniora”
Następny artykułUrząd Miasta w Hrubieszowie szuka pracowników
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments