Zwłoki dwóch kobiet znalezione w jednym z domów.

0
314

Krasnostawscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci dwóch kobiet z jednej miejscowości w gm. Łopiennik Górny. Ich ciała znaleziono w piątek w miejscu zamieszkania. Wyniki sekcji zwłok pozwolą ustalić jaka dokładnie była przyczyna śmierci.

W piątek około południa oficer dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące dwóch starszych kobiet mieszkających w jednej z miejscowości w gminie Łopiennik Górny, które od dłuższego czasu nie były widziane.

Skierowani na miejsce policjanci oraz strażacy podjęli decyzję, aby siłowo wejść do wskazanego domu. W środku, w jednym z pomieszczeń funkcjonariusze ujawnili dwa ciała. Jak ustalili policjanci były to 76 i 87-letnie mieszkanki tej gminy. Służby zaalarmował obecny na miejscu  członek rodziny, który od kilku dni nie miał kontaktu z kobietami.

Wstępne ustalenia poczynione na miejscu zdarzenia mogą wskazywać, że możliwą przyczyną śmierci kobiet było zaczadzenie. – informuje Jolanta Babicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie – Decyzją prokuratora nadzorującego czynności, ciała zostały zabezpieczone w celu przeprowadzenia sekcji zwłok, co pozwoli dokładnie ustalić jaka była przyczyna śmierci kobiet.

źródło: KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułPraca w Zamościu i regionie. Sprawdź najnowsze oferty z PUP
Następny artykułAtak zimy na wschodzie Polski. IMGW ostrzega przed śnieżycami.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments