Znaleziono kilka rowerów. Kto jest ich właścicielem?

0
334
fot. KPP Biłgoraj

Biłgorajscy policjanci poszukują właścicieli rowerów. Jednoślady zostały znalezione w ostatnim czasie na terenie miasta. Właścicieli prosimy o kontakt, jednoślady w chwili obecnej znajdują się w budynku KPP Biłgoraj przy ul. Polna 1. Więcej informacji pod numerem telefonu 798-003-485. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór rowery zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych przy Starostwie w Biłgoraju.

Komenda Powiatowa Policji w Biłgoraju poszukuje właścicieli rowerów. Zostały one znalezione na terenie miasta w ostatnim czasie. Właściciele proszeni są o kontakt, jednoślady w chwili obecnej znajdują się w budynku KPP Biłgoraj przy ul. Polna 1. Więcej informacji pod numerem telefonu 798-003-485. W przypadku nie zgłoszenia się po odbiór rowery zostaną przekazane do biura rzeczy znalezionych przy Starostwie w Biłgoraju.

Policjanci z biłgorajskiej komendy apelują do mieszkańców o nie pozostawianie rowerów przed sklepem, blokiem, domem, na klatce schodowej bez uprzedniego zabezpieczenia. Pozostawiając rower najlepiej używać dobrych zapięć rowerowych, których przecięcie jest trudniejsze i bardziej czasochłonne. Zostawiając rower warto wybierać miejsca objęte systemem monitoringu miejskiego lub kamer przemysłowych. Odchodząc od roweru warto zdjąć z niego ruchome elementy tj. licznik, dodatkowe oświetlenie, bidony czy sakwy.

źródło: KPP Biłgoraj

 

Poprzedni artykułNowi strażnicy graniczni złożyli ślubowanie. NOSG przyjmie do służby jeszcze 110 osób
Następny artykułDo tej pory zarejestrowało się na szczepienia 127 tys. seniorów powyżej 80. roku życia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments