Zatrzymali złodziejkę z drogerii

0
2780

Policjanci zatrzymali 48-latkę, która ze sklepowych półek w jednej z zamojskich drogerii zabrała kosmetyki oraz biżuterię na łączną kwotę ponad 800 złotych. Kobieta usłyszała już zarzut. W ustaleniu danych kobiety pomogły informacje od ludzi, którzy rozpoznali kobietę po publikacji jej wizerunku. Dzięki temu 48-latka karnie odpowie za swoje czyny.

Policjanci z zamojskiej komendy pracowali nad ustaleniem danych kobiety, która ukradła ze sklepowych półek kosmetyki oraz biżuterię. Do kradzieży doszło we wrześniu w sklepie kosmetycznym przy ulicy Hrubieszowskiej . Kobieta zabrała ze sklepowych półek kosmetyki do pielęgnacji włosów i perfumy, a ze stojaków na biżuterię kolczyki, bransoletki oraz spinki do włosów. Towar schowała do torby i wyszła z drogerii. Przedstawiciel pokrzywdzonego sklepu wartość poniesionych strat wycenił na kwotę ponad 800 złotych.

Wizerunek kobiety zarejestrowały kamery sklepowe. Został on opublikowany na stronie internetowej zamojskiej komendy z prośbą o pomoc w rozpoznaniu sprawczyni kradzieży, aby nie pozostała ona bezkarna i odpowiedziała za swój czyn.

Dzięki informacjom przekazywanym od społeczeństwa policjanci ustalili dane kobiety. Wczoraj 48-latka z Zamościa została zatrzymana, usłyszała zarzut kradzieży. Pracujący nad sprawą policjanci ustalili, że wrześniowa kradzież to nie jedyne przestępstwo, którego dopuściła się 48-latka. Kilka miesięcy wcześniej również odwiedziła drogerię i wówczas także ukradła kosmetyki.

W miejscu jej zamieszkania policjanci odnaleźli część skradzionej biżuterii i kosmetyków. Za swoje czyny poniesie odpowiedzialność i karę, którą może być nawet 5 lat więzienia.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Foto poglądowe Pixabay

Poprzedni artykułUkradł telefon. W jego domu policjanci znaleźli narkotyki
Następny artykułSondaż: szczepienia znanych osób nie wpłynęłyby na decyzję ws. szczepień
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments