Wyszła z domu znajomych w kurtce i z portfelem koleżanki

0
1593

Tomaszowscy policjanci zatrzymali 34-letnią kobietę, która wychodząc od znajomych z domu zabrała nie swoją kurtkę wraz z portfelem. Funkcjonariusze odzyskali skradzione rzeczy. Kobieta po spędzonej noc w areszcie usłyszała zarzut. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek popołudniu na telefon alarmowy zadzwoniła mieszkanka Majdanu Sopockiego informując, że została okradziona przez znajomą. Na miejsce pojechał patrol z Posterunku Policji w Suścu. Jak ustalili funkcjonariusze 34-latka przyszła do domu pokrzywdzonej pod jej nieobecność, w  mieszkaniu byli inni domownicy. W momencie kiedy pokrzywdzona wróciła do miejsca zamieszkania 34- latka w pospiechu wyszła drugim wejściem. Po czym za chwilę wróciła nie zauważona i zabrała nie swoją kurtkę w której było około 2 tysięcy złotych, dokumenty i kluczyki do samochodu. Właścicielka kurtki zauważyła biegnącą kobietę, próbowała ją zatrzymać ale ta  uciekła.  Po kilku godzinach 34-letnia została zatrzymana, podczas rozmowy z policjantami kilkukrotnie zmieniała wersje wydarzeń. W związku  z powyższym a także ze względu na to iż była pijana została osadzona w policyjnym areszcie.

Wczoraj kobieta podczas rozmowy powiedziała co zrobiła z kurtką a następnie pokazała policjantom gdzie schowała skradzione rzeczy. Wczoraj tez usłyszała zarzut kradzieży, za to przestępstwo kodeks karny przewiduje do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułRzecznik Praw Dziecka z wizytą w Zamościu. Wręczył odznaczenia sześciu osobom
Następny artykułZamość w programie TVP INFO
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments