Poseł Jarosław Sachajko zapowiada: “Nie zaszczepię się przeciwko COVID-19”

3
1606

Szczepionka na COVID-19 lada chwila dotrze do Polski. Poseł Kukiz ’15 Jarosław Sachajko, który infekcję koronawirusem ma już za sobą deklaruje, że nie będzie szczepił się przeciwko COVID-19 dopóki nie zostanie powołany fundusz odszkodowawczy. 

Przyjęty przez polski rząd Narodowy Program Szczepień zakłada cztery etapy przeprowadzania zabiegów. Na początek zaszczepiona zostanie grupa “zero”, czyli pracownicy sektora ochrony zdrowia. Szczepionki na COVID-19 mają być darmowe, dobrowolne i dwudawkowe.

Poseł Jarosław Sachajko, który właśnie przechorował koronawirusa, w rozmowie z Polską Agencją Prasową przedstawił swoje stanowisko w sprawie szczepień.

Polityk zapytany przez dziennikarza PAP o to, czy zamierza się zaszczepić, stanowczo odpowiedział “Nie”.

Dopóki nie będzie funduszu odszkodowawczego, który poważnie potraktuje Polaków, to się nie będę szczepił. Przeczytałem ulotkę Pfizera i oni naprawdę za nic nie odpowiadają, więc ja to przechorowałem i nie ma najmniejszego powodu, dla którego miałbym się szczepić – podkreślił Jarosław Sachajko.

źródło: PAP

 

Poprzedni artykułZakupy w Wigilię. Zmiana w godzinach dla seniorów
Następny artykułKantar: Polacy częściej obawiają się szczepionki na koronawirusa, niż zarażenia tym wirusem
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
stefek

Mam swoje lata i coyida nie przeszedłem . Choruję na astmę i C2 do roboty muszę chodzić i spotykać się z wieloma ludzmi . Co ten [pan ] mi doradzi ??? hehehe

Sigma

Żałosne, ona lekarka

Sigma
Reply to  Sigma

Przepraszam, miało być: a żona lekarka