Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu co roku w grudniu organizuje imprezę charytatywną pn. Wieczór Dobroczynności „odDam”, która odbywa się w zamojskim hotelu Artis. Tegoroczna edycja wydarzenia, ze względu na pandemię, przeprowadzona zostanie w formie online.

„Chcąc podtrzymać coroczną, grudniową tradycję, gorąco zapraszamy Państwa do bycia razem z nami podczas wyjątkowej VIII edycji Wieczoru Dobroczynności „odDAM”. Niestety ze względów pandemii nie spotkamy się w Sali Kryształowej Hotelu Artis. Zapraszamy na specjalnie przygotowaną krótką relację, której premiera odbędzie się 18.12.2020 o godzinie 18:00. Relacja dostępna będzie na naszym fanpage na Facebooku i YouTube. Prosimy zarezerwujcie 30 minut swojego czasu i bądźcie razem z nami.” – zachęca Maria Król, Przewodnicząca Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za Krokiem”.

W programie „Wieczoru Online” znajdą się: występy artystyczne wychowanków Stowarzyszenia oraz prezentacja kalendarza 2021 „Sztuka wizualna w czasie pandemii”.

 

zaproszenie online „odDAM” - Wieczór Dobroczynności inny niż zwykle

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments