Planujesz remont lub wykończenie mieszkania ? Dobrze się składa, bo właśnie wczoraj (18 listopada) swoje oficjalne wielkie otwarcie miał 51-y salon łazienek sieci BLU, mieszczący się w Zamościu przy ul. Przemysłowej 21. Na ponad 500 mkw. powierzchni  salon prezentuje 36 łazienkowych aranżacji i bogatą ekspozycję wyposażenia. Znajdziesz tu nie tylko mnóstwo inspiracji, ale też otrzymasz fachowe doradztwo i kompletną usługę projektową w cenie zakupów, co pozwoli Ci stworzyć swoją wymarzoną – piękną, modną, a przede wszystkim funkcjonalną łazienkę.

W salonie łazienek BLU mieszkańcy Zamościa i okolic znajdą bogatą ofertę produktów do łazienek oraz kuchni, takich jak:  płytki ceramiczne: gres, płytki podłogowe, ścienne, dekory, płytki drewnopodobne, płytki elewacyjne, kamień dekoracyjny oraz kompletne wyposażenie łazienki: wanny, umywalki, zlewy we wszystkich rozmiarach, baterie wannowe, umywalkowe, prysznicowe, kuchenne, kabiny prysznicowe, parawany nawannowe, meble łazienkowe w każdym stylu, stelaże podtynkowe, jak również grzejniki. W sumie 50 tysięcy produktów w najmodniejszych wzorach i kolorach dostępnych w ciągłej ofercie. 

Klienci mogą wybierać spośród asortymentu największych polskich i zagranicznych producentów  takich  jak: Cerrad, Tubądzin, Paradyż, Opoczno, Cersanit, Roca, Koło, Grohe, Kludi,  Kermi, Sanplast, Novellini,  Elita, Oristo, Devo, Excellent i wiele, wiele innych. 

Sieć BLU posiada też  własne marki asortymentowe – Azario, Vijo oraz Iö. Dzięki temu klienci mają dostęp do najnowszych trendów i produktów unikalnych, nie widniejących w masowej sprzedaży, co bez wątpienia wyróżnia salony BLU na tle innych z branży łazienkowej. Azario i Vijo to szeroka gama kolekcji płytek ściennych, podłogowych, gresów i okładzin dekoracyjnych. Marka Iö to ich uzupełnienie  w postaci ceramiki sanitarnej, baterii, mebli, kabin prysznicowych i brodzików.

Klienci salonu BLU mogą liczyć na kompleksową i profesjonalną pomoc w realizacji łazienki – od momentu wyboru asortymentu, przez zaprojektowanie wnętrza, po dostarczenie produktów pod wskazany adres. Wszystkie te usługi oferowane są w cenie zakupów.

Z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2., sieć BLU wdrożyła działania podnoszące bezpieczeństwo swoich klientów. Z oferty salonów korzystać można teraz zarówno stacjonarnie, jak i zdalnie. Wykonanie indywidualnego projektu łazienki, przygotowanie wyceny, złożenie zamówienia oraz wysyłka towaru – z tych wszystkich usług skorzystać można obecnie bez konieczności wychodzenia z domu.

Salon Łazienek BLU w Zamościu przy ul. Przemysłowej 21 (vis- a- vis Galerii Twierdza) otwarty jest od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-18:00 oraz w soboty w godz. 9:00-14:00. 

E-mail: [email protected]. Telefon: 785 100 188. 

Strona główna: https://www.blu.com.pl. 

Strona salonu: https://www.blu.com.pl/salony/zamosc

Publikujemy zdjęcia autorstwa Kazimierza Chmiela

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments