- reklama-

Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia do którego doszło w miejscowości Chmielek. 78-letni kierowca mercedesa jak wstępnie ustalili policjanci uderzył w koparkę oraz dwa inne pojazdy. 73-letnia kobieta, która podróżowała z mężczyzną została z obrażeniami ciała przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 16:30 w miejscowości Chmielek. Jak wstępnie ustalili policjanci 78-letni mieszkaniec gminy Łukowa, który podróżował z 73-latką (gmina Łukowa) samochodem marki Mercedes nie zachował należytej ostrożności i wjechał w stojącą częściowo na jego pasie koparkę, której operator wykonywał prace ziemne. 24-letni mieszkaniec Lubaczowa, który znajdował się w koparce nie odniósł obrażeń. 73-letnia pasażerka mercedesa została z poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. W trakcie czynności policjanci ustalili, że tuż przed zdarzeniem z koparką kierowca mercedesa podczas wymijania samochodu renault, którym kierowała 31-letnia mieszkanka powiatu zamojskiego uderzył w jego lewe lusterko. Natomiast w wyniku uderzenia w koparkę mercedes wypadł na przeciwny pas i uderzył w samochód marki Mazda, którym kierowała 22-letnia mieszkanka gminy Łukowa. Wszyscy kierujący pojazdami jak ustalili policjanci byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego wypadku. Apelujemy o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze.

źródło: KPP Biłgoraj

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments