- reklama-

Zawieszenie działalności instytucji kultury nie jest tożsame z nicnierobieniem. Wręcz przeciwnie! Załoga Zamojskiego Domu Kultury ma ręce pełne roboty. By pozostać w stałym kontakcie ze swoimi Odbiorcami przygotowuje program online.

Już w ubiegły piątek pojawił się na FB i YouTube Zamojskiego Domu Kultury pierwszy odcinek czytania książki pt. „Małe zbrodnie małżeńskie”, a 11 listopada o godz. 16.00 odbędzie się wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z Zespołem Pieśni i Tańca „Zamojszczyzna”.

W internetowej ofercie nie zabraknie spotkań z ludźmi kultury, warsztatów kreatywnych, propozycji muzycznych i literackich.

25 listopada Marta i Maciek z FolkAround zabiorą Państwa w folkową podróż dookoła świata, a 9 grudnia Joanna Kowalska oprowadzi nas po Emiratach Arabskich i Omanie. Obie propozycje podróżnicze realizowane są w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni” dofinansowanego ze środków UM Zamość.

ZDK dokłada wszelkich starań, by kulturalnie umilić Państwu jesienne dni. Zapraszamy do korzystania z onlajnowej oferty Zamojskiego Domu Kultury i śledzenia mediów społecznościowych instytucji (FB, Instagram, YouTube) oraz wszystkich kanałów grup działających w Zamojskim Domu Kultury i organizacji z nim zaprzyjaźnionych (Zespół Pieśni i Tańca „Zamojszczyna”, Capella All’Antico, Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok”, Zamojska Grupa Fotograficzna, Teatr Ognia Utopia, Zamojski Kwartalnik Kulturalny).

materiał nadesłany

20 kultura online kwadrat Zamojski Dom Kultury przenosi swoje działania do przestrzeni wirtualnej.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments