- reklama-

Taka informacja została podana na oficjalnym fanpage klubu.

„Drodzy Klubowicze!

Walczyliśmy, ale niestety zostaliśmy pokonani..

➡️ Chcemy Was zapewnić, że zrobiliśmy naprawdę wszystko co mogliśmy by przygotować dobrze klub na ponowne otwarcie! Uzyskaliśmy wszystkie potrzebne zgody i dzialaliśmy! Już było dobrze.. Jak sami widzieliście było naprawdę komfortowo i bezpiecznie! Niestety opublikowane dzisiaj późnym wieczorem Rozporządzenie Rady Ministrów zobowiązuje nas do ponownego zamknięcia klubu przez wzgląd na to, że jesteśmy w Galerii?To smutny moment, gdyż wierzyliśmy, że będziemy działać i wspierać Was w dbaniu o zdrowie

Nie mogliśmy tej wiadomości opublikować wcześniej ze względu na to, że nasz dział prawny mocno analizował rozporządzenie. Pojawiło się ono bardzo późno..niemniej jednak, po ostatecznej decyzji postanowiliśmy przygotować wiadomość. Zdajemy sobie sprawę, że większość z Was dopiero jutro/dziś odczyta nasz smutny komunikat.. Przepraszamy, że nie są do dobre informacje, ale na pewne rzeczy naprawdę nie mamy wpływu..?

➡️ Jesteśmy bezradni w tej całej sytuacji. Dziś ogarnia nas ogromny smutek, żal, niesprawiedliwośc, ale nie poddamy się tak łatwo..! Zrobimy wszystko by mieć do czego wracać! Dziś jednak prosimy Was o wyrozumiałość i cierpliwość…Pamiętamy cały czas o Was i zostajemy w kontakcie. Na pewno będziemy informować o wszystkich zmianach! Będziemy działać online!

Jeśli się zastanawiacie co z karnetami to jak zawsze wszystkie karnety będą automatycznie zawieszone aż do momentu ponownego otwarcia Platinium!❤”

Źródło: Facebook Fitness Platinium Zamość

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments