GAIA

Wyjaśniane są okoliczności nieszczęśliwego wypadku przy pracy, do którego doszło wczoraj w Soli. Podczas wykonywania prac budowlanych 29-latek spadł z rusztowania na wysokości około 2 metrów. Mężczyzna był trzeźwy. Z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 16:00. Policjanci zostali skierowani do miejscowości Sól, gdzie według zgłoszenia miało dojść do nieszczęśliwego wypadku podczas wykonywania prac budowlanych. Jak wynika z wstępnych ustaleń policjantów 29-letni mieszkaniec gminy Jeżowe w powiecie niżańskim w trakcie wykonywania pracy polegającej na ocieplaniu budynku spadł z rusztowania. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami ciała został przetransportowany karetką pogotowia do szpitala. Jak ustalili policjanci był trzeźwy. Obecnie trwa wyjaśnianie wszelkich okoliczności tego nieszczęśliwego zdarzenia.

Apelujemy o rozwagę i ostrożność podczas prac budowlano-remontowych szczególnie na wysokości i podczas obsługi niebezpiecznych urządzeń i narzędzi. Złe samopoczucie, rozkojarzenie, nierozsądne zachowania czy niewłaściwe obsługiwanie narzędzi to najczęstsze przyczyny wypadków.

źródło: KPP Biłgoraj

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments