Konkurs na Facebooku – “Kliknij Zamojskiego Smoka”

0
708
fot. ZDK

Na schodach Zamojskiego Domu Kultury spoczywa czerwony smok. Obecnie ZDK przechodzi wielki remont i prawdopodobnie smok niebawem zniknie z jego murów. Jest to ostatnia szansa by zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Gorąco do tego zachęcamy!

Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” i Zamojski Dom Kultury ogłaszają konkurs fotograficzny „Kliknij Zamojskiego Smoka”. Do wygrania wspaniałe książki ufundowane przez wydawnictwo „Fabryka Słów”!

Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć nagrody?

  1. Zrób ciekawe zdjęcie z Czerwonym Smokiem ze schodów Zamojskiego Domu Kultury i umieść je w poście publicznym na swojej tablicy tagując go #kliknijzamojskiegosmoka oraz oznaczając profil @Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne „Czerwony Smok” w jego opisie. Dzięki temu szybko znajdziemy Twoją fotografię.
  2. Biorąc udział w naszej zabawie polub i udostępnij to wydarzenie. Jeśli masz znajomych, którzy mogą być zainteresowani konkursem zachęcamy do oznaczenia  ich w komentarzu.
  3. Zachęcamy do polubienia profilu Zamojskiego Domu Kultury, Zamojskiego Stowarzyszenia Kulturalnego „Czerwony Smok” oraz wydawnictwa „Fabryka Słów”.

Spośród autorów zdjęć wyłonimy trzech zwycięzców, a wyniki zostaną ogłoszone 10 listopada 2020 r. w wydarzeniu i na FB Zamojskiego Domu Kultury.

Biorąc udział w konkursie, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych*

*Informacje dostarczone przez uczestnika będą wykorzystane jedynie na potrzeby realizacji konkursu i dostarczenia nagród.

[materiał nadesłany]

Poprzedni artykułZamość: Młodzi wokaliści rywalizowali o nagrodę “Złotego Koziołka”
Następny artykułZAMOŚĆ: 69-latka zostawiła pieniądze w śmietniku. Myślała, że bierze udział w policyjnej akcji
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments