GAIA

Wczoraj (20.10) w Osiedlowym Domu Kultury Okrąglak odbyły się Premiery Teatralne zorganizowane przez Zamojski Dom Kultury we współpracy ze Starostwem Powiatowym w Zamościu.

Ze względu na sytuację epidemiczną Premiery Teatralne przeniesiono na jesień. Przegląd odbył się w Osiedlowym Domu Kultury Okrąglak, ponieważ sala widowiskowa Zamojskiego Domu Kultury jest obecnie w remoncie.

– Mimo, panującej pandemii do udziału zgłosiły się dwie wspaniałe grupy, które dostarczyły komisji (Grażyna Kawala, Diana Maciąg, Joanna Bilska-Pawłowska) i osobom oglądającym wielu emocji. – mówi Kasia Figura, Kierownik Działu Marketingu Zamojskiego Domu Kultury.

Na scenie zaprezentowały się: Grupa Teatralna „Adapter” z Gminnego Ośrodka Kultury w Starym Zamościu i Grupa Teatralna z Miejskiego Domu Kultury w Szczebrzeszynie.

Zamojski Dom Kultury składa serdeczne podziękowania instruktorkom: Pani Kasi Król ze Starego Zamościa i pani Agnieszce Pańczyk ze Szczebrzeszyna za przygotowanie dzieci i młodzieży do przeglądu.

Nagrody ufundowało Starostwo Powiatowe w Zamościu.

Fotorelacja: Zamojski Dom Kultury

 

 

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments