GAIA

10 października marka Recman obchodziła dziewiątą rocznicę otwarcia salonu w Zamościu.

Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety
  • 2 nagroda: spinki Recman + gadżety
  • 3 nagroda: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, należało odpowiedzieć na pytanie: jaki jest niezbędny element garderoby męskiej? Odpowiedzi przesyłaliście na adres mailowy [email protected]

oraz komentowaliście pod postem na facebooku

Nagrodziliśmy  trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformowaliśmy  drogą mailową. Pierwsza nagroda dla Pani Magdaleny, druga dla pana Krystiana, trzecia dla Pana Piotra. Gratulujemy!

Nagrody są do odebrania w salonie Recman w Centrum handlowym Revia Park, przy ulicy Lubelskiej 40 w Zamościu.

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

dsc 6974 9-lecie salonu Recman w Zamościu. Rozstrzygnięcie konkursu z nagrodami!

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

 

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.

dsc 2777 9-lecie salonu Recman w Zamościu. Rozstrzygnięcie konkursu z nagrodami!

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments