Trudno budzić się wyspanym bez komfortowego materaca. Odkryj zalety innowacyjnych materacy Hilding!

0
419
Trudno budzić się wyspanym bez komfortowego materaca. Odkryj zalety innowacyjnych materacy Hilding!
GAIA

Masz problemy ze snem, pobolewają Cię plecy lub po prostu czujesz się wiecznie niewyspany? Czas najwyższy poprawić komfort snu i wymienić stary materac na jeden z modeli oferowanych przez Grupę Hilding Anders. Dowiedz się, czym różnią się one od innych materacy!

Innowacyjne materace Hilding

Grupa Hilding Anders tworzy materace już od 80 lat, w tym na polski rynek już od 20. W tym czasie firma zdobyła doświadczenie nieporównywalne z innymi producentami. Wszystkie materace Hilding projektowane są w oparciu o najnowsze odkrycia z zakresu jakości snu. Dlatego też wykorzystywane są jedynie najlepszej jakości materiały, które są dokładnie sprawdzane, a następnie testowane w laboratorium SleepMed. Dzięki temu możemy być pewni, że wybierając materac produkcji Hilding, wybieramy komfortowy i zdrowy sen.

Hilding wykorzystuje podczas produkcji materacy najnowocześniejsze technologie oraz materiały – w tym m.in. innowacyjne sprężyny typu Pocket Plus czy piankę termoelastyczną Visco. Niezależnie od rodzaju wypełnienia, każdy z materaców w ofercie Hilding ukształtowany jest w siedem stref twardości. To rozwiązanie pozwala na optymalne podparcie całej sylwetki, z uwzględnieniem ciężaru poszczególnych partii ciała – najmocniejsze wsparcie otrzymuje odcinek biodrowo-krzyżowy kręgosłupa, średnio twarde słowa i stopy oraz okolice ud i klatki piersiowej, twarde barki i ramiona oraz kolana i łydki. Dzięki temu kręgosłup może przez całą noc utrzymywać anatomiczną pozycję, a mięśnie mogą się zregenerować!

Jak wybrać najlepszy materac z bogatej oferty Hilding Anders?

Jeśli zależy Ci na komfortowym śnie, musisz wiedzieć, że materac powinien być dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb.

Najważniejszym parametrem w tym przypadku jest twardość materaca. Jest to istotne, ponieważ zbyt miękkie podłoże do snu nie da użytkownikowi odpowiedniego podparcia, zaś zbyt twarde właściwego komfortu. Dlatego też producenci materacy oznaczają swoje produkty literą H oraz cyfrą (najczęściej od 1 do 4). Materace H1 przeznaczone są dla osób lekkich (do 60 kg), w tym dzieci. Następny stopień twardości H2 dedykowany jest wadze od 60 do 80 kg, zaś H3 osobom do 100 kg. Dla osób o większej wadze przeznaczone są materace H4. W ofercie Hilding znajdują się też materace o dwóch stopniach twardości (gdzie wystarczy zmienić ich stronę) lub materace nawierzchniowe, zmieniające twardość materaca bazowego.

jak wybrac najlepszy materac z bogatej oferty hilding anders Trudno budzić się wyspanym bez komfortowego materaca. Odkryj zalety innowacyjnych materacy Hilding!
Jak wybrać najlepszy materac z bogatej oferty Hilding Anders?

Drugim istotnym aspektem jest rozmiar materaca. Standardową długością jest 200 cm, co wystarcza dla większości użytkowników – zaleca się, aby materac był o ok. 15-20 cm dłuższy od wzrostu osoby na nim sypiającej. Jeśli chodzi zaś o szerokość, to powinna ona wynosić min. 70 cm dla jednej osoby, a 140 cm dla pary. Oczywiście, im więcej przestrzeni, tym wygodniej – jeśli więc mamy wystarczająco dużo miejsca w sypialni, warto kupić materac nawet 200×200 cm.

Wybierając materac, powinniśmy też brać pod uwagę nasze osobiste preferencje i kłopoty zdrowotne. Jeśli cierpisz na alergie, najlepszą opcją są materace piankowe (zwłaszcza lateksowe!), jeśli zaś masz problemy z kręgosłupem, dobrym wyborem będzie materac sprężynowy kieszeniowy.

Najlepsze materace, w tym produkcji Hilding, możesz bez problemu zakupić przez internet, z dostawą do domu – znajdziesz je na SennaMaterace.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków innowacyjnością, wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Ikea, Natura i Galaxy w Agata Meble, Immensity dla BRW czy też unikatowe rozwiązania zastosowane w marce prywatnej Sleepmed.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments