Coraz więcej osób zaczyna podchodzić sceptycznie do podawanych publicznie informacji dotyczących pandemii koronawirusa, niektórzy wręcz negują jej istnienie. Ludzie sprzeciwiają się przymusowi noszenia maseczek i ograniczaniu swobód, braku dostępu do lekarza. Co rusz w naszym kraju organizowane są manifestacje tzw. „antycovidowców.” Takie wydarzenie odbędzie się także w Zamościu. Protest pod hasłem „Odwołujemy Plandemię” zaplanowano na sobotę (10.10) na godz. 12.00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

„Dość kłamstw i bezprawia, dość ograniczania naszych praw i swobód, jeżeli tak myślisz, dołącz do nas.” – piszą na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

„Marsz o wolność” to kontynuacja wielotysięcznych protestów, które odbyły się w Polsce od początku ogłoszenia „epidemii”. Są to protesty ponad podziałami różnych środowisk i organizacji. Tym razem jednego dnia będziemy jednoczyć się w wielu polskich miastach, by zaledwie dwa tygodnie później dołączyć do wielkiego marszu ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie.

Chcemy powrotu do normalności!

Liczne protesty, które odbywają się w Polsce od początku „pandemii”, a zwłaszcza 6 czerwca (Międzynarodowy Protest Przeciw Przymusowi Szczepień), 10 lipca, 16 sierpnia i 12 września 2020 roku nie miałyby miejsca, gdyby nie kampania społeczna #stopCOVID1984.

Została ona powołana przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Wiedzy o Szczepieniach STOP NOP.

Jej organizatorzy w imieniu wszystkich Polaków walczą o powrót do normalności.

W zaproszeniu na protest ogólnopolski napisano:

Powołując się na polskich profesorów i lekarzy – dr. Zbigniewa Martykę, prof. dr. hab. n. med. Ryszarda Rutkowskiego, lek. Pawła Basiukiewicza i innych – żądamy zaniechania wszelkich testów, izolacji i kwarantanny. Największe autorytety światowe (m.in. prof. Sucharit Bhakdi, prof. John Ioannidis, prof. Klaus Puschel) twierdzą, że nowy koronawirus COVID-19 NIE różni się od innych koronawirusów, że liczba osób, dla których ten wirus okazał się śmiertelny, jest o wiele razy niższa niż podają oficjalne dane. Nieuzasadnione jest generowanie paniki i strachu oraz ograniczanie praw obywatelskich.

I w Polsce, i na całym świecie ludzie mają DOŚĆ!

Dość noszenia „chroniących” bawełnianych maseczek i/lub przyłbic, dość izolowania się od innych, dość bezczynnego siedzenie w domu, dość płacenia składek zdrowotnych na nierealizowane usługi opieki zdrowotnej, dość lekceważenia petentów w urzędach, dość ignorowania istnienia innych chorób niż Covid-19!

 

W liście otwartym skierowany m.in. do ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, szefa MEN Dariusza Piontkowskiego, a także parlamentarzystów i ekspertów, prof. dr hab. Ryszard Rutkowski z Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku napisał:

 […] politycy i kółka różańcowe polityków, czy weźmiecie na swoje sumienie tragedię setek tysięcy ludzi, którzy stracili swoje biznesy, pracę, plany życiowe i marzenia? Czy uregulujecie z własnych kieszeni ponad 100 miliardów długu i strat, a mówi się o 230 miliardach w ostatecznym rachunku. Lekarze, znów politycy, „naukowcy”, „księża”! Czy spojrzycie w oczy tysiącom ludzi, którzy stracili bliskich albo ich stan zdrowia to walka o życie, bo i tak ledwo zipiąca służba zdrowia przerodziła się tragifarsę?

Zabranialiście ludziom odwiedzin ciężko chorych, zabranialiście wizyt w przychodniach, a nawet udziału w pogrzebie. Jak się z tym czujecie, zakładacie maseczki i przyłbice po same oczy, żeby nie widzieć, do czego doprowadziliście? Policzyliście ilu ludzi po prostu umarło z powodu waszych histerii i irracjonalnych egoistycznych i megalomańskich guseł, co nazywacie „dbałością o innych”? Dziennikarze, jak wam wychodzi makijaż, gdy patrzycie w lustro, prostą linią? Dostrzegliście już swoją śmieszność?

Na całe szczęście są ludzie i miejsca, które wychodzą ponad rządową cenzurę i autocenzurę polskich lekarzy, by w ten sposób przełamywać barierę społecznego zakłamania.

Marsz o wolność – łączymy siły!

Kontynuacją wielotysięcznych protestów będzie organizowane 10 października 2020 r. w całej Polsce lokalne protesty jako zapowiedź wielkiego marszu, który przejdzie ulicami Warszawy i innych państw na całym świecie 24 października 2020 r. – Marszu o Wolność!

10 października 2020 r. w wielu polskich miastach ludzie będą gromadzić się, by wspólnie, w mniejszych, lokalnych społecznościach pokazać, że mają dość blokad i izolacji, absurdalnych restrykcji, że są za wolnością.

Odważni aktywiści z niemal 50 miast stanęli na wysokości zadania i postanowili zorganizować protesty we własnych miejscowościach.

 

 

marsz o wolnosc "Marsz o Wolność" - już jutro na Rynku Wielkim w Zamościu

120634887 3599143586802567 6898736705565729376 n 1 "Marsz o Wolność" - już jutro na Rynku Wielkim w Zamościu

- reklama-
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
zadam

Proponuję, aby wszyscy, którzy się tam spotkają zgłosili się jako wolontariusze do posługi chorym na koronawirusa. 🙂 🙂 🙂 🙂

chory

nie dziekuje, leze w szpitalu na covid i nie mogę przyjsc, moze jak wyzdrowieję

Stop propagandzie i ubezwłasnowolnieniu

Cieszę się, że Polska powoli zaczyna widzieć co się dzieje dookoła. Dobrze, że nie tylko Zamościu, ale i w wielu innych miastach w Polsce przejęto inicjatywę myślenia i działania – a to dopiero początek. 😉