Tomaszów Lubelski: Zakaz wstępu do Urzędu Miasta.

0
652
fot. UM Tomaszów Lubelski

Z uwagi na sytuację epidemiologiczną Urząd Miasta w Tomaszowie Lubelskim Tomaszowski wprowadził znaczne ograniczenia w bezpośrednim kontakcie z petentami. Poniżej publikujemy wydany w poniedziałek (5.10) komunikat tomaszowskiego magistratu.

W trosce o bezpieczeństwo sanitarne Burmistrz Miasta Tomaszów Lubelski wprowadza do odwołania zakaz wstępu do Urzędu Miasta w Tomaszowie Lubelskim.

Wejście do kasy Urzędu Miasta od strony parkingu przy ul. Żeromskiego. Klienci będą przyjmowani pojedynczo po uprzedniej dezynfekcji rąk.

Urząd Stanu Cywilnego i Wydział Spraw Obywatelskich przy ul. Lwowskiej 53 umożliwiają interesantom załatwianie spraw w budynku za pośrednictwem domofonu – wejście od strony północnej.

Sprawy, które nie wymagają osobistego udziału interesanta prosimy załatwiać: telefonicznie: sekretariat – 84 664 37 40, za pośrednictwem poczty elektronicznej – [email protected] lub platformy ePUAP (/0544axffa5/SkrytkaESP).
Wszelkie dokumenty i wnioski można złożyć w Urzędzie Miasta przy ul. Lwowskiej 57 – wrzucając kopertę do specjalnego pojemnika.

Do odwołania wstrzymane są przyjęcia interesantów przez Burmistrza, które odbywały się w każdy wtorek.

Poprzedni artykułGmina Stary Zamość nagrodzona podczas gali konkursowej
Następny artykułZamknięty przejazd kolejowo-drogowy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments