GAIA

Policjanci biłgorajskiej komendy ustalają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło w minioną sobotę. 33 letni kierowca samochodu dostawczego, który wsiadł za kierownicę w stanie nietrzeźwości stracił panowanie nad pojazdem. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę około godziny 15:00 na trasie Turobin – Czernięcin na wysokości miejscowości Przedmieście Szczebrzeszyńskie. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 33 – letni mieszkaniec gminy Turobin kierując samochodem dostawczym marki Renault z nieustalonych przyczyn na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem.

Samochód, którym kierował został wywrócony. Droga w miejscu zdarzenia do momentu usunięcia pojazdu była całkowicie nieprzejezdna. Jak ustalili policjanci 33 – latek znajdował się w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Kierowca podróżował sam.

Policjanci ustalają dokładny przebieg i przyczyny wypadku oraz apelują o zachowanie trzeźwości za kierownicą i przestrzeganie przepisów.

źródło: KPP Biłgoraj

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments