Recman w Zamościu obchodzi dziewiąte urodziny. Wygraj stylowe męskie dodatki!

0
527

10 października marka Recman obchodzi dziewiątą rocznicę otwarcia salonu w Zamościu. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się w Centrum handlowym Revia Park, przy ulicy Lubelskiej 40, czeka niespodzianka – 20% zniżka na cały nieprzeceniony asortyment w salonie!

Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

dsc 6974 Recman w Zamościu obchodzi dziewiąte urodziny. Wygraj stylowe męskie dodatki!

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bieliznę, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych czytelników wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

  • 1 nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety
  • 2 nagroda: spinki Recman + gadżety
  • 3 nagroda: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: jaki jest niezbędny element garderoby męskiej? Odpowiedź prześlij na adres mailowy [email protected]  (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Czekamy do 11 października do godziny 21.00. Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców poinformujemy drogą mailową. Nagrody będą do odebrania w salonie Recman w Centrum handlowym Revia Park, przy ulicy Lubelskiej 40 w Zamościu. 

Zapraszamy także do polubienie fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj. 

dsc 2777 Recman w Zamościu obchodzi dziewiąte urodziny. Wygraj stylowe męskie dodatki!

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments