Zamościanka uhonorowana medalem za zasługi dla turystyki.

0
699
Joanna Liberadzka - Duras, fot. archiwum NKZ

Dyrektor Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu Joanna Liberadzka- Duras, została uhonorowana medalem za zasługi dla turystyki. Odznaczenie otrzymała z rąk Andrzeja Guta-Mostowego, podsekretarza stanu w ministerstwie rozwoju, podczas zorganizowanej w Poznaniu uroczystej gali z okazji obchodów Światowego Dnia Turystyki. 

Podczas wydarzenia Polska Organizacja Turystyczna po raz kolejny przyznała tytuły Turystycznego Dziennikarza Roku w czterech kategoriach: artykuł, audycja radiowa, fotoreportaż oraz wideo. Odznaczono także organizacje i osoby zasłużone dla polskiej turystki. Odznaczenie odebrała m.in. Joanna Liberadzka-Duras, dyrektor ZCITiH, wiceprzewodnicząca Forum Informacji Turystycznej w Polsce, wiceprezes Lubelskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

To bardzo miłe i zaszczytne wyróżnienie. Dziękuję Polskiej Organizacji Turystycznej oraz Ministerstwu Rozwoju za docenienie pracy i wkładu w rozwój turystyki w Polsce w przeciągu dwudziestu lat pracy w branży.” – napisała na Facebooku Joanna Liberadzka Duras.

Gratulujemy!

 

 

 

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments