Program „Misja skarb” prosto z Zamościa już niebawem w TV. [ZWIASTUN ODCINKA]

1
2228
- reklama-

Kręcony w czerwcu tego roku w Zamościu, odcinek programu „Misja skarb” zostanie wyemitowany już w najbliższą sobotę (3.10) o godz. 20.00 w telewizji Fokus TV.  

W internecie pojawił się już zwiastun odcinka, który nosi tytuł „Dawid, Cichy i Kiler na tropach podziemnego Zamościa”. 

O SERIALU „MISJA SKARB”
 

Autorska produkcja FOKUS TV. Prawdziwa gratka dla ciekawych świata, fanów historii i mocnych wrażeń! Serial dokumentalny w nowoczesnej oprawie wizualnej, prezentować będzie trudy szukania skarbów w zabawnej atmosferze, tworzonej przez bohaterów. Dodatkowo użycie najnowocześniejszego sprzętu zaspokoi ciekawość fanów technologii.

Bohaterami serialu „Misja Skarb” jest trio poszukiwaczy – prawdziwych pasjonatów historii i niekończącej się eksploracji. Charyzmatyczni bohaterowie serialu znajdą coś nawet tam, gdzie inni tropiciele odpuścili. Tak było już podczas kręcenia „Misji Skarb”, kiedy Killer, Prospektor i Mario odkryli historyczne znaleziska. Poszukiwacze natrafili na ślad rzymskiego cmentarzyska w województwie świętokrzyskim. Wojewódzki Konserwator Zabytków w Kielcach potwierdził autentyczność spektakularnych i – co ważne – legalnie odkrytych znalezisk.

opis: Fokus TV

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
super

17.10 godz 11.00 fokus tv 🙂