Prace Oliwii Kuźmy w PLSP

0
326
GAIA

W środę 30 września w Galerii Zamojskiego „Plastyka”  odbędzie się otwarcie wystawy pt. „Batik” Oliwii Kuźmy, wychowanki Magdaleny Cieplechowicz- Buczak jednocześnie uczennicy klasy II Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Bernarda Morando w Zamościu. Wystawa to kolejna już odsłona współpracy pomiędzy MDK i ”Plastykiem” w ramach innowacji „Wędrująca wystawa”, mającej na celu promocję uzdolnionych artystycznie uczniów i wychowanków obu placówek.

Oliwka jest szalona i oryginalna, posiada cechy prawdziwego artysty. Nie chodzi o wygląd i strój pomazany farbami, ani o ekstrawagancki styl życia. Pierwiastek artystycznej duszy nosi w sobie od zawsze.

Początek, czyli start artystycznej przygody rozpoczął się 11 lat temu w MDKu , kiedy 5 letnią Oliwkę na zajęcia plastyczne przyprowadziła mama i już została do dnia dzisiejszego.

Sam proces tworzenia jest ważny dla Oliwii. Wrażliwość, to jej drugie imię.

Nie pozostaje obojętna na świat, który ją otacza. Jesteś empatyczna i potrafi współodczuwać radość innych ludzi, emocje, jakie im towarzyszą. Potrafi dzięki tej wrażliwości nawiązać interakcję z innymi. Jesteś wrażliwa, a to pozwala jej na czerpanie energii i inspiracji do własnych działań. Uwielbia zagłębiać się w nowe projekty, odkrywać nieznane, i czerpać jak najwięcej przyjemności planując działania od początku aż po efekt końcowy. 

[materiał nadesłany]

oliwia kuzma jpg Prace Oliwii Kuźmy w PLSP

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments