Suszyli marihuanę za lodówką

0
2466
policja
GAIA

Tomaszowscy policjanci zatrzymali dwóch młodych mężczyzn, który posiadali przy sobie susz roślinny. Podczas wykonywania dalszych czynności ujawniono u nich w domu blisko 28 grama marihuany. Obaj są znani tomaszowskiej policji. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty za posiadanie substancji psychotropowych.

Wczoraj rano na jednym z parkingów w Tomaszowie Lubelskim policjanci zauważyli dobrze im znanego mężczyznę, który na ich widok wyrzucił coś na trawę. Funkcjonariusze zainteresowali się jego zachowaniem. Okazało się, że 24-latek wyrzucił zawiniątko, w którym znajdowała się marihuana. Z  samochodu, obok którego stał mężczyzna, na widok całej sytuacji, zaczął uciekać jego kolega. Po krótkim pościgu mundurowi zatrzymali mężczyznę, który był bardzo agresywny, u niego również zabezpieczono marihuanę. W toku dalszych czynności przeszukano dom w którym obaj zamieszkują. Funkcjonariuszy zainteresowały drzwi zastawiane lodówką. Jak się okazało w pomieszczeniu za drzwiami, na sznurku był rozwieszone łodygi wraz kwiatostanem konopi indyjskiej. Łącznie tego dnia zabezpieczono blisko 34 gramy środków odurzających.

24-latek i 25-latek to mieszkańcy gminy Tomaszów i już wcześniej kilkakrotnie łamali prawo. Dzisiaj zostaną im przedstawione zarzuty, po czym sąd zdecyduje o ich dalszym losie.

KPP Tomaszów Lubelski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments