Miasto Zamość kupiło 50 laptopów do zdalnego nauczania

0
271
- reklama-

Zważając na obecną sytuację epidemiologiczną Miasto Zamość zakupiło 50 laptopów do zdalnego nauczania. Zakup sprzętu wyniósł 99 800,00 zł. Laptopy mają na celu umożliwić uczniom udział w zajęciach prowadzonych drogą on-line. 

Zamojskie szkoły zostały wyposażone w zakupione laptopy i zostaną użyczone uczniom, które najbardziej potrzebują takiego sprzętu.Zakupiony sprzęt pomocny w edukacji zdalnej został zrealizowany na podstawie projektu „Zakup sprzętu komputerowego dla uczniów szkół Miasta Zamość” w ramach konkursu grantowego – Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr I Powszechny dostęp do szybkiego Internetu, Działanie 1.1. 

W Zamościu został zrealizowany również drugi grant w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 – Zdalna szkoła+. Miasto otrzymało dofinansowanie i za kwotę 124 940,00 zł kupiło 62 laptopy z oprogramowaniem oraz 40 myszek bezprzewodowych. 

Źródło:zamosc.pl

laptopy Miasto Zamość kupiło 50 laptopów do zdalnego nauczania

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments