Kuba Nizio z Biłgoraja wydaje debiutancki singiel [POSŁUCHAJ]

1
2272

Kuba Nizio to młody i zdolny mieszkaniec Biłgoraja. Absolwent I LO im. ONZ w Biłgoraju oraz Młodzieżowego Domu Kultury w Biłgoraju, obecnie współpracujący z Biłgorajskim Centrum Kultury. Laureat wielu konkursów o szczeblach wojewódzkich, ogólnopolskich oraz międzynarodowych. 

Śpiewam odkąd pamiętam, wszystko zaczęło się gdy byłem małym dzieckiem. Pragnę śpiewać dla ludzi niosąc im radość oraz pozytywne emocje.Do tej pory wszystkie teksty, które pisałem w różnym momentach  mojego życia, trafiały do tak zwanej „szuflady”. Nie publikowałem ich nigdzie, bo nie czułem, że są one  wystarczająco dobre, nie spodziewałem się, że komuś się w ogóle spodobają.  Teraz natomiast nadszedł czas, by jeden utwór, który napisałem ujrzał wreszcie światło dzienne. – mówi Kuba. 

„Ujawnić Siebie” – to utwór o ciągłej walce w pogoni za postawionymi sobie celami. Życie człowieka jest kompletnie przewrotne i nieprzewidywalne, przepełnione łzami szczęścia, ale też i smutku. Wielu ludzi, szczególnie młodych boi się rozmawiać o własnych uczuciach czy problemach, nakładając na siebie prowizoryczną „maskę”, która zakrywa wszystko to, co najcenniejsze, czyli szczerość wobec samego siebie. Niech to będzie apel, nadzieja do wszystkich ludzi, którzy zwątpili, że rzeczy, które wydają się być niemożliwe, mogą stać się realną przepustką do spełnienia swoich najskrytszych marzeń.

“To niesamowite uczucie przenosić wszystkie swoje przeżycia i myśli na kartkę papieru, a później one płyną z ludzi do ludzi, niczym statki na niebie. Utwór, który napisałem jest całkowicie o mnie, są tam zawarte moje szczere przemyślenia. Odkąd pamiętam zawsze wychodziłem przed szereg,  bo chciałem śpiewać, inaczej się ubierałem, chciałem po prostu pokazać siebie, nikogo nie udając. Często słyszałem, że się do tego nie nadaję, że niczego nie osiągnę, ale mimo wielu  chwil słabości nigdy nie dałem po sobie tego poznać i uparcie dążyłem drogą do postawionych sobie celów. Dlatego też chcę  udowodnić wszystkim innym ludziom, że nie należy podporządkowywać się opinii ogółu, po prostu trzeba znać swoje wartości i wierzyć, że się uda. Jestem niesamowicie dumny z efektu końcowego, wszystko wyszło dosłownie tak jak sobie zaplanowałem, była to ciężka, ale satysfakcjonująca praca. Obiecuję, że to nie koniec, ale początek tego co właśnie zacząłem, niebawem z „szuflady” wyjdą kolejne moje utwory.” – podkreśla młody wokalista.

Piosenki Kuby można posłuchać w serwisie You Tube.

Singiel Kuby dostępny jest również na platformie Spotify: https://open.spotify.com/track/7HyHzaBH6BGrian6REZjxR

[MATERIAŁ NADESŁANY]

Poprzedni artykułWeekendowy plan wydarzeń
Następny artykułZa nami halowe zawody modeli szybowców latających [WYNIKI, ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Natalia

Super głos ?