Sprawdź, czym powinien charakteryzować się dobry materac nawierzchniowy? Zapytaliśmy eksperta ze Sleepmed by Hilding

0
307
Sprawdź, czym powinien charakteryzować się dobry materac nawierzchniowy? Zapytaliśmy eksperta ze Sleepmed by Hilding

Nie trzeba dziś nikogo przekonywać o znaczeniu snu w życiu człowieka w każdym wieku – zdrowy sen jest niezbędny dla zachowania zdrowia ciała oraz umysłu. Stąd też najważniejszym meblem w każdym domu jest łóżko. Co jeśli jednak z jakiegoś powodu nie możemy pozwolić sobie na urządzenie wygodnej sypialni? W takim przypadku komfortowe miejsce do spania pomogą stworzyć materace nawierzchniowe.

Czym są materace nawierzchniowe?

Produkt ten powstał z myślą o wszystkich, którzy zdają sobie sprawę z tego jak istotny dla zdrowia pleców i higieny umysłu jest zdrowy sen, ale jednocześnie z przyczyn od siebie niezależnych zmuszeni są do używania łóżek, które uznać trzeba za co najmniej mało wygodne.

Materac nawierzchniowy pozwala szybko zmienić właściwości materaca bazowego, czyli w zależności od potrzeb utwardzić go lub nieco zmiękczyć. W zależności od konkretnego modelu produkt ten może mieć kilka lub kilkanaście centymetrów grubości, ale to nie ten parametr powinien budzić naszą największą ciekawość. Zabrzmi to banalnie, ale najważniejsze jest wnętrze! Szczególnie kiedy potrzebujemy produktu, np. do zamontowania nie na łożu małżeńskim, ale na kilkunastoletniej wersalce. Tak, dobry materac nawierzchniowy wyrówna nawet największe nierówności!

Należy pamiętać jednak, żeby postawić na materace nawierzchniowe dobrego producenta – wówczas nie będziemy żałować swojego zakupu. Realny efekt odczujemy stawiając na produkty Hilding Anders. Tutaj warto zaznaczyć, że znajdziemy je również pod innymi markami, jak m.in. SleepMed czy Curem.

Kiedy warto sięgnąć po materac nawierzchniowy?

Materac ten polecany jest zwykle jako najprostsze rozwiązanie w sytuacji, kiedy zmuszeni jesteśmy do spania na niewygodnym lub zużytym łóżku, którego z jakiegoś powodu nie możemy wymienić. Jednak doświadczenia sprzedawców pokazują, że zakup materaca nawierzchniowego warto jest rozważyć również w innych przypadkach.

Materace nawierzchniowe mogą pełnić funkcję ochronną, przez wzmocnienie powierzchni materaca bazowego. Założenie go jest w stanie wydłużyć żywotność łóżka nawet o kilka lat. Dodać też trzeba, że materac nawierzchniowy może także pełnić funkcję tradycyjnego ochraniacza zapobiegającego lub utrudniającego wchłanianie różnych substancji! W razie potrzeby można go łatwo zdjąć i oddać do profesjonalnego czyszczenia, co sprawia, że może być przydatny nie tylko np. w okresie rekonwalescencji, ale również latem kiedy to pocimy się bardziej niż byśmy tego chcieli. Z całą pewnością docenią go również rodzice dzieci borykających się np. z problemem nocnego moczenia.

czym sa materace nawierzchniowe 1 Sprawdź, czym powinien charakteryzować się dobry materac nawierzchniowy? Zapytaliśmy eksperta ze Sleepmed by Hilding
Czym są materace nawierzchniowe?

Kto doceni materace nawierzchniowe?

Przez wzgląd na swoje cechy produkt ten sprawdzi się idealnie przede wszystkim u osób wynajmujących mieszkanie, którym zależy na podniesieniu komfortu snu bez ponoszenia zbędnych kosztów. Decyzji o zamontowaniu materaca nie trzeba konsultować z właścicielem, a w razie zmiany lokum można go zabrać ze sobą i korzystać z niego w nowym miejscu zamieszkania. To z pewnością ucieszy osoby, które choć muszą wynajmować lokal, to zawsze szukają sposobów na podniesienie standardów higienicznych w miejscu, które zamieszkują.

Do grupy zadowolonych klientów z pewnością zaliczyć też można młodych rodziców, którzy zdają sobie sprawę z tego jak ważny jest sen i materac dla rozwoju układu kostnego dziecka. W tym wypadku zakup produktu nie powinien być przypadkowy, warto jest sięgnąć po model rekomendowany przez zdrowykregoslup.pl – na pewno odnajdziemy takie produkty w szerokiej ofercie Hilding Anders.

*****

Założona w 1939 r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością i skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jensen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wielu innych.

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments