„Śmieciowy zawrót głowy”. Darmowy spektakl dla dzieci w Zamościu

0
381

Zamojski Dom Kultury zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym na spektakl pt.„Śmieciowy zawrót głowy” w wykonaniu Teatru Przestrzeni w Warszawie. Przedstawienie odbędzie się 26 września 2020 (sobota) na Osiedlu Orzeszkowej (tereny rekreacyjne nad Łabuńką). Początek o godz. 16.00.

Liczba miejsc jest ograniczona. Darmowe wejściówki do odebrania w sekretariacie Zamojskiego Domu Kultury od 17 września. Każdy widz zobligowany jest do wypełnienia oświadczenia dostępnego na stronie www.zdk.zamosc.pl oraz w sekretariacie ZDK.

Opis spektaklu:
W co można zmienić plastikową butelkę? Czy śmieciom wyrzuconym w lesie można nadać drugie życie? Jak poradzić sobie ze smogiem? To wyzwania współczesnego świata, z którymi w niecodzienny sposób próbuje zmierzyć się Leśny Skrzat. Przekonajcie się sami dokąd zaprowadzi go wyobraźnia! W świecie wyobraźni wszystko jest możliwe!

Śmieciowy zawrót głowy to niezwykle poetyckie przedstawienie poruszające ważny obecnie problem zanieczyszczenia środowiska. Doskonale wpisuje się w program nowoczesnej edukacji ekologicznej.

Pomysł i realizacja: Ewa Gorzelak
Ruch sceniczny: Agnieszka Senderowska – Rucińska
Produkcja: Zbidzi Zbigniew Dziduch
Teatr Przestrzeni

Występują:
Skrzat: Ewa Gorzelak
Biegacz: Magdalena Glapińska
Czas trwania: 45 min.

Projekt został dofinansowany ze środków Miasta Zamość.

 

 

Poprzedni artykułTragiczny wypadek. Zginął mieszkaniec Zamościa.
Następny artykułZamość: Trwa przebudowa kolejnej ulicy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments