Wypadek podczas produkcji materacy. Poszkodowany jest 25-latek

1
6767
fot. KMP Zamość

25-latek z urazem ręki trafił do szpitala. Do wypadku doszło w czasie obsługi maszyny do produkcji materacy w zakładzie produkującym meble. Szczegółowy przebieg zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność podczas obsługi sprzętów mechanicznych.

Wczoraj dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło w jednym z zakładów produkujących meble na terenie powiatu zamojskiego. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 25-letni mieszkaniec Zwierzyńca pracując przy maszynie do produkcji materacy doznał urazu ręki. Do zakładu natychmiast wezwano załogę karetki pogotowia, która udzieliła poszkodowanemu pomocy medycznej.  

Policjanci ustalili, że 25-latek podczas wykonywanej pracy był trzeźwy. Szczegółowy przebieg wypadku badają mundurowi.

Policjanci apelują o zachowanie szczególnych środków ostrożności podczas obsługi maszyn, produkcyjnych. Czynności wykonywane w pośpiechu i rutynowo mogą zakończyć się urazem. Dlatego obsługując, czy też naprawiając maszyny zawsze postępujmy z rozwagą i z zachowaniem wszelkich środków ostrożności pamiętając o tym, że najważniejsze jest nasze bezpieczeństwo.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułKsiążnica Zamojska digitalizuje stare zbiory
Następny artykułCudzoziemcy wracają do pracy w regionie. Ubezpieczonych już jest więcej niż przed epidemią.
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MonikaSkowrońska

Pracownika lub jego rodzinę proszę o kontakt. Mój e-mail: [email protected]