Renault stanęło w płomieniach podczas jazdy (zdjęcia)

0
3308

Wczoraj w godzinach południowych służby mundurowe interweniowały w miejscowości Łopiennik Dolny Kolonia. Na drodze krajowej nr 17 osobowe renault podczas jazdy stanęło w płomieniach. Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną zapalenia się pojazdu było zwarcie instalacji elektrycznej. Na szczęście 61-letniemu kierowcy nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr DK – 17 w miejscowości Łopiennik Dolny Kolonia. Dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie, że podczas jazdy na wspomnianym odcinku drogi samochód osobowy marki Renault stanął w płomieniach. Na miejsce natychmiast udały się służby ratownicze. Podczas gdy strażacy gasili auto, policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia tak, aby nie ucierpiały osoby postronne.

Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną zapalenia się pojazdu było zwarcie instalacji elektrycznej. Na szczęście kierowca pojazdu, 61- latek z Krasnegostawu nie doznał żadnych obrażeń w wyniku tego zdarzenia.

JB.

Źródło: KMNP Krasnystaw

68 174242 Renault stanęło w płomieniach podczas jazdy (zdjęcia) 68 174244 Renault stanęło w płomieniach podczas jazdy (zdjęcia)

 

Poprzedni artykułObchody 81 rocznicy bitwy pod Tomaszowem Lubelskim
Następny artykułJuż jutro zajęcia nordic walking
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments