Nietrzeźwy jechał motorowerem z nietrzeźwą pasażerką, do której ma zakaz zbliżania się

0
970
Fot. Policja.pl
Fot. Policja.pl
GAIA

Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zatrzymali 40-letniego kierowcę motoroweru, który poruszał się tzw. wężykiem. Kierujący miał blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Okazało się, że mężczyzna na swoim jednośladzie wiózł 38-letnią pasażerkę, która również była nietrzeźwa i do której mężczyzna ma sądowy zakaz zbliżania się.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Nieledew. Policjanci z Posterunku Policji w Trzeszczanach zauważyli jadącego drogą motorowerzystę. Pojazd poruszał się „wężykiem” więc funkcjonariusze postanowili zatrzymać kierowcę do kontroli drogowej.

Po zatrzymaniu okazało się, że 40-letni mężczyzna ma blisko 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo na jednośladzie przewoził pasażerkę. 38-letnia kobieta miała również blisko 2 promile alkoholu. Ciekawy w tym zdarzeniu jest fakt, że 40-letni motorowerzysta ma sądowy zakaz zbliżania się do kobiety, którą przewoził pojazdem. Sam motorower jest własnością 38-latki. Oboje tłumaczyli policjantom, że tego dnia byli na imprezie i jechali wspólnie do sklepu, żeby dokupić alkoholu.

Teraz mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości przed sądem.

 

Źródło:KPP Hrubieszów

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments