Zamość: Spotkanie autorskie z Michałem Gołkowskim

0
454

Zapraszamy na pierwsze fantastyczne spotkanie w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”. Naszym gościem będzie pisarz Michał Gołkowski!

Michał Gołkowski zasłynął jako twórca powieści osadzonych w uniwersum S.T.A.L.K.E.R., ale to był dopiero początek. Nie grzeszy brakiem nowych pomysłów i na świat wypuścił też serię „Stalowe Szczury”, trzy tomy „Komornika”, serię „Siedmioksięgu Grzechu”, dwa tomy „SybirPunka” i tonę innych, dobrych książek. Uznaje siebie za introwertyka, mizantropa oraz samotnika.

Warto także wspomnieć, że Michał odwiedził Perłę Renesansu już nie jeden raz, min był gościem specjalnym Zamojskich Spotkań z Fantastyką.

Podczas wrześniowego spotkania z autorem będziemy mogli wysłuchać jego autorskiej prelekcji “Witajcie w NeoSybirsku, czyli rzecz o słowiańskim cyberpunku” o godzinie 18:00, a o 19:00 podczas spotkania autorskiego dowiemy się wszystkiego o naszych ulubionych bohaterach, warsztacie i sztuczkach pisarskich oraz jak RPG mogą pomóc w pisaniu książki.

Z Michałem widzimy się: 25.09.2020, godz: 18:00 w: Luneta – Centrum Informacji  Turystycznej i Historycznej Zamość, Waleriana Łukasińskiego 2E

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przez smsa: Artur Harasim tel: 517 750 880.  

Spotkanie oczywiście bezpłatne 😉 

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie oświadczenia dostępnego na www.zdk.zamosc.pl. Rodzice wypełniają oświadczenia w imieniu swoich dzieci.

Na spotkanie zaprasza Zamojski Dom Kultury.

Projekt jest współfinansowany przez Miasto Zamość.

* Udział w spotkaniu tożsamy jest z wyrażeniem zgody/zgody Opiekuna na przetwarzanie danych osobowych swoich/ Uczestnika (tj. dziecka, podopiecznego) spotkania przez Administratora Danych: Zamojski Dom Kultury w Zamościu w celach realizacji spotkania zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych 

[materiał nadesłany]

plakat podglac285d poprawiony Zamość: Spotkanie autorskie z Michałem Gołkowskim

Poprzedni artykułWeekendowy plan wydarzeń
Następny artykułRuszyła przebudowa Drogi Wojewódzkiej nr 863
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments