Wypadek podczas transportu drewna

0
511

Podczas prac przy transporcie drewna doszło do wypadku, gdzie na skutek awarii mocowania przyczepy spadł z niej 40-latek z gm. Lubycza Królewska doznając obrażeń ciała. Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania prac transportowych.

Tomaszowscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło wczoraj około godziny 12:40 w miejscowości Siedliska. Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 71-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska kierował ciągnikiem rolniczym marki Ursus C-360 wraz z doczepiona przyczepą. W pewnym momencie doszło do awarii połączenia przyczepy z ciągnikiem. Po rozłączeniu przyczepa zaryła się w nawierzchnię gruntowej drogi na skutek czego siedzący na niej 40-letni mieszkaniec gminy Lubycza Królewska spadł pod przyczepę. Mężczyzna na skutek tego upadku doznał obrażeń ciała i został przewieziony do szpitala. Jak ustalono kierujący ciągnikiem był trzeźwy.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę podczas wykonywania prac transportowych. Pamiętajmy, że od naszego postępowania zależy nasze bezpieczeństwo. Zachowajmy więc rozwagę i czujność.

KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułNowe karetki w Zamościu
Następny artykułNieszczęśliwy wypadek podczas prac polowych. Wezwano załogę Lotniczego Pogotowia Ratunkowego,
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments