22 – latek zatrzymany za posiadanie marihuany i uprawę konopi

0
667
fot. KMP Zamość

Zamojscy policjanci zatrzymali 22-latka, który w wynajmowanym mieszkaniu posiadał środki odurzające. W trakcie przeszukania ujawnili blisko 8 gramów suszu marihuany oraz dwie elektroniczne wagi. Ponadto mężczyzna na niezamieszkałym terenie w jednej z podzamojskich miejscowości uprawiał konopie inne niż włókniste.

Policjanci z zamojskiej komendy, którzy na co dzień zajmują sie zwalczaniem przestępczości narkotykowej zatrzymali 22-latka z gm. Zamość. W wynajmowanym przez niego mieszkaniu w trakcie przeszukania odnaleźli blisko 8 gramów suszu marihuany oraz dwie elektroniczne wagi. W trakcie czynności operacyjni ustalili również, że mężczyzna na niezamieszkałym terenie w jednej w podzamojskich miejscowości uprawiał konopie inne niż włókniste. Funkcjonariusze po dotarciu w to miejsce zabezpieczyli ponad metrową roślinę oraz 11 doniczek z korzeniami pozostałymi po ich ścięciu.

Zatrzymany 22-latek z gm. Zamość noc spędził w policyjnym areszcie. Dzisiaj przesłuchany w charakterze podejrzanego usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających oraz uprawy konopii innych niż włókniste. Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułX Zamojski Festiwal Książki- ,,Książka drogą do wyobraźni”
Następny artykuł100 lat Książnicy Zamojskiej. Podziel się wspomnieniami.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments