Zatrzymany sprawca wybicia szyb

0
151
Fot. Policja

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali w bezpośrednim pościgu 38-letniego sprawcę wybicia szyb w budynku przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego oraz w dwóch stojących przed budynkiem pojazdach. Łączna kwota spowodowanych uszkodzeń wyniosła blisko 10 tys. zł.

 

W minioną niedzielę około godziny 22:00 dyżurny komendy w Tomaszowie Lubelskim został powiadomiony, że nieznany sprawca przy pomocy narzędzia przypominającego kij golfowy wybił szyby w sześciu oknach budynku należącego do przedsiębiorstwa telekomunikacyjnego w Tomaszowie Lubelskim przy ul. Lwowskiej. Ponadto w dwóch stojących obok pojazdach również zostały wybite przednie szyby.

Natychmiast na miejsce pojechali policjanci. W wyniku ustaleń oraz w oparciu o monitoring miejski tomaszowscy kryminalni zatrzymali sprawcę tego czynu. Okazał się nim 38-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.

Mężczyzna znajdował się pod działaniem alkoholu i nie potrafił racjonalnie wytłumaczyć swojego postępowania. Trafił do policyjnego aresztu. Straty spowodowane jego działaniem zostały oszacowane przez pokrzywdzonych na kwotę blisko 10 tys. zł. Mężczyźnie za to przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do 5 lat.

 

KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułProjekt dla osób, które planują rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Następny artykułAnkieta w celu opracowania Strategii Rozwoju Miasta Zamość na lata 2020-2030.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments