Szczęśliwy finał poszukiwań 62-latka

0
220
Fot. Policja

Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 62-latka, który wczoraj oddalił się z Domu Pomocy Społecznej na terenie gminy Kraśniczyn. Funkcjonariusze znaleźli zaginionego mężczyznę w miejscowości Rakołupy Duże (pow. chełmski). Natychmiast trafił pod opiekę personelu medycznego. Krasnostawskich mundurowych wsparli funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie, straży granicznej, a także funkcjonariusze straży pożarnej i ochotniczej straży pożarnej.

Poszukiwania za zaginionym 62 – latkiem rozpoczęły się wczoraj w godzinach wieczorowo –nocnych, zaraz po otrzymanym zgłoszeniu od pracowników DPS-u z gm. Kraśniczyn. Z uwagi na stan zdrowia mężczyzny liczyła się każda chwila, dlatego natychmiast podjęto decyzję o wszczęciu poszukiwań. 62 – latka po kilku godzinach odnaleźli funkcjonariusze krasnostawskiej komendy na terenie miejscowości Rakołupy Duże, gm. Leśniowice. Mężczyzna nie potrafił wytłumaczyć co tam robił, był zdezorientowany. Został natychmiast przekazany pod opiekę załogi karetki pogotowia.

   W działaniach poszukiwawczych wzięło udział kilkudziesięciu funkcjonariuszy, w tym policjantów z Krasnegostawu, Chełma, wspieranych przez mundurowych ze straży granicznej, państwowej straży pożarnej oraz ochotniczej straży pożarnej.

 

KPP Krasnystaw

Poprzedni artykułBezpłatne USG brzucha dla mężczyzn – rejestracja już trwa
Następny artykuł21 – letni kierowca BMW uderzył w motocykl. Kierowca i pasażerka jednośladu są ranni
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments