Zderzenie 3 aut, dwie osoby w szpitalu

0
342

Wczoraj w Żółkiewce doszło do zderzenia pomiędzy 3 samochodami osobowymi. Dwie osoby trafiły do szpitala. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Wstępne ustalenia policjantów wskazują na to, że jeden z kierowców nie zastosował się do znaku drogowego ,,STOP” i na skrzyżowaniu wjechał w prawidłowo jadący pojazd. Apelujemy o zachowanie ostrożności i rozwagi na drodze!

Do zdarzenia doszło wczoraj w Żółkiewce na ul. Hetmana Żółkiewskiego. Po godzinie 7:00 dyżurny krasnostawskich policjantów odebrał zgłoszenie o zderzeniu 3 pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowały Policja, Straż Pożarna oraz Zespół Ratownictwa Medycznego. Jak wstępnie ustalili mundurowi pracujący na miejscu zdarzenia, 71 – latek ze Świdnika kierujący samochodem marki Opel nie zastosował się do znaku drogowego ,,STOP” i wjechał na skrzyżowanie nie ustępując pierwszeństwa przejazdu dla 40 – latki z gminy Żółkiewka, która kierowała Audi. Jej pojazd z kolei uderzył w trzeci samochód marki Renault stojący na skrzyżowaniu, kierowany przez 28 – latkę z tej samej gminy.

W wyniku zdarzenia dwie kobiety kierujące pojazdami trafiły do szpitala. Na szczęście po badaniach okazało się, że nie doznały poważnych obrażeń ciała. Jak ustalili policjanci wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Kierowca Opla będzie odpowiadał za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Zgodnie z kodeksem grozi mu kara grzywny. Sąd może również orzec wobec niego zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Funkcjonariusze w związku ze zdarzeniem zatrzymali 71 – latkowi prawo jazdy. Apelujemy o zachowanie ostrożności na drodze i zdrowy rozsądek!

JB.

Źródło: KMP Krasnystaw

68 173797 Zderzenie 3 aut, dwie osoby w szpitalu

Poprzedni artykułUWAGA ważna wiadomość dla szkół!. Już można zgłaszać się po odbiór środków ochronnych
Następny artykułTrwa impreza motoryzacyjna “Zamość na okrągło”. Mamy pierwsze zdjęcia
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments