Odpowie za włamanie do barowej lodówki

0
132
Fot. Policja

Kryminalni ustalili podejrzanego o włamanie do lodówki barowej stojącej w restauracyjnym ogródku na zamojskiej Starówce. Sprawca uszkodził kłódkę i z wnętrza zabrał alkohol oraz soki do drinków. Za przestępstwo odpowie 51-latek, który usłyszał już zarzut kradzieży z włamaniem. Policjanci odzyskali również część skradzionego alkoholu, resztę podejrzany wypił bezpośrednio po „robocie”. Ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

Do kradzieży z włamaniem do lodówki barowej znajdującej się w ogródku piwnym jednej z restauracji na Starym Mieście doszło w ubiegłym tygodniu. Jak wyjaśnił pokrzywdzony sprawca uszkodził kłódkę i z wnętrza zabrał alkohol oraz soki do drinków. Wartość strat wyceniono na kwotę 500 zł.

   Wykonane na miejscu włamania policyjne czynności oraz analiza sprawy szybko naprowadziły kryminalnych z zamojskiej komendy na trop sprawcy przestępstwa. W środę mężczyzna podejrzewany o włamanie został zatrzymany. 51-latek z Zamościa usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Kryminalni w miejscu jego zamieszkania odnaleźli część skradzionego alkoholu. Resztę, jak sam wyjaśnił podczas przesłuchania wypił bezpośrednio po włamaniu. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

 

KMP Zamość

Poprzedni artykułProgram- Festiwal Ulica Literacka
Następny artykułOdpowie za zniszczenie samochodu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments