Pędzili na złamanie karku. Pożegnali się z “prawkiem”.

0
209
Fot. Policja.pl
Fot. Policja.pl

Wczoraj policjanci biłgorajskiej drogówki zatrzymali trzech kierowców, którzy zlekceważyli przepisy i przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. Cała trójka na trzy miesiące straciła prawo jazdy, otrzymała mandaty i punkty karne. Policja apeluje do kierowców o przestrzeganie przepisów.

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego biłgorajskiej komendy zatrzymali trzech kierowców, którzy zlekceważyli prawo. 34 letnia mieszkanka małopolski została zatrzymana do kontroli drogowej w miejscowości Płusy około godziny 17:00. Kobieta kierując samochodem m-ki Citroen jechała z prędkością 117 km/h. Godzinę później o 18:00 w miejscowości Frampol na ul. Biłgorajskiej do kontroli drogowej zatrzymany został kierowca samochodu m-ki Ford, 36 letni mieszkaniec pow. chełmskiego. Mężczyzna jechał z prędkością 111 km/h.

Z kolei wieczorem około godziny 20:30 w Biłgoraju na ul. Włosiankarskiej policjanci zatrzymali do kontroli 18-latka z pow. biłgorajskiego, który kierując samochodem m-ki Volkswagen przekroczył dopuszczalną prędkość o 51 km. Cała trójka na trzy miesiące straciła prawo jazdy, otrzymała mandaty i punkty karne.

źródło: KPP Biłgoraj

 

 

Poprzedni artykułWeekendowy plan wydarzeń kulturalnych
Następny artykułZaginął Bogdan Jędruszczak
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments