Sekcja dęta Namysłowiaków ponownie zachwyci

0
187

Sekcja dęta Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na swój kolejny koncert. W czwartek, 27 sierpnia o godzinie 16:00 na Rynku Wodnym Orkiestra zaprezentuje utwory z filmowych i serialowych klasyków, gier komputerowych i znane marsze na orkiestrę dętą.

Namysłowiacy wykonają kompozycje kojarzone z kulturą popularną, w tym motywy muzyczne z gier komputerowych: główny temat z gry ​Skyrim ​a także nagrodzony Grammy utwór Baba Yetu z​ nany ze ścieżki dźwiękowej gry Civilization IV. Usłyszymy także aranżację na sekcję dętą słynnego ​Time to say goodbye​, które wykonywali oryginalnie soliści Andrea Bocelli i sopranistka Sarah Brightman.

Sekcja dęta wykona także utwory z produkcji telewizyjnych, w tym temat główny z kasowego serialu JAG: Wojskowe Biuro Śledcze. ​W repertuarze czwartkowego koncertu nie zabraknie ponadto klasycznych marszów i pieśni wojskowych napisanych na sekcję dętą orkiestry.

Koncert zaplanowano na czwartek ​27 sierpnia, godz. 16:00 na Rynku Wodnym. Wejście na oznaczony teren koncertu będzie możliwe z wypełnionym oświadczeniami zdrowotnymi. Oświadczenia zdrowotne są do pobrania w biurze Orkiestry oraz bezpośrednio przed koncertem. ​O miejscach będzie decydowała kolejność przybycia z wypełnionymi oświadczeniami.

Serdecznie zapraszamy!

 

Poprzedni artykułUWAGA! Bardzo silny wiatr i burze z gradem. Alert RCB dla naszego regionu
Następny artykułJuż dzisiaj koncert Marty Bizoń z Zespołem na Rynku Wielkim
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments