Zatrzymany 32-latek ze słoikiem suszu konopii

1
189
Źródło:policja

Kryminalni z zamojskiej komendy zatrzymali 32-latka, u którego znaleźli susz konopi indyjskich ukryty w słoiku. Po tym, jak usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków i ich uprawy , sąd zastosował wobec niego tymczasowy areszt.

 

Zatrzymanie 32-latka to efekt pracy policjantów kryminalnych z zamojskiej komendy. Na terenie jego posesji odnaleźli narkotyki. Mieszkaniec gminy Zamość nie tylko posiadał środki odurzające, ale również uprawiał konopie inną niż włókniste. Policjanci zabezpieczyli susz konopi, który znajdował się w słoiku. Zlikwidowali także nielegalną uprawę.  

W piątek 32-latek został zatrzymany, a dzień później odprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i uprawy konopi innej niż włókniste. Sąd Rejonowy w Zamościu, do którego trafił wniosek Prokuratury i Policji o zastosowanie izolacyjnego środka zapobiegawczego, wydał postanowienie o tymczasowym aresztowaniu na okres trzech miesięcy. Sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Podejrzanemu grozi teraz kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

KPP Zamość

 

Poprzedni artykułPlenerowa Gala “Optymista Roku 2020” w posiadłości Pujszany pod Zamościem [FOTORELACJA]
Następny artykułKonkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych
Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Telabim

Cóż za spektakularny sukces policji! Od razu czuję się bezpieczniej.