Zderzenie punto z busem

0
184

Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona 34-letnia pasażerka fiata punto. To wynik wypadku, do którego przyczyniła się kierująca tym pojazdem. Kobieta nie zachowała bezpiecznej odległości i uderzyła w tył jadącego przed nią busa. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o skupienie uwagi za kierownicą.

Do wypadku doszło w sobotnie popołudnie na drodze krajowej nr 17 w Zamościu na ul. Lwowskiej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierująca fiatem punto jechała od strony Tomaszowa Lubelskiego w kierunku Zamościa.  W pewnej chwili uderzyła w tył jadącego przed nią busa marki Fiat Ducato. Prawdopodobnie przyczyną zderzenia było niezachowanie bezpiecznej odległości za busem przez 34-letnią mieszkankę gminy Susiec, która kierowała osobówką.

Z obrażeniami ciała do szpitala załoga karetki pogotowia przewiozła 34-letnią pasażerkę osobowego fiata.Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że kierująca fiatem oraz kierowca busa, 46-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów byli trzeźwi.

W czasie, gdy w miejscu wypadku pracowały służby ratunkowe, ruch był utrudniony i odbywał się wahadłowo. Policjanci wykonali tam czynności procesowe, a teraz ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia i jego okoliczności.

Apelujemy o skupienie i ostrożność za kierownicą. Pamiętajmy, że kierując samochodem jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za przewożonych pasażerów i innych uczestników ruchu. Dlatego też każdy kierowca powinien pamiętać o przestrzeganiu przepisów, ostrożności i obserwowaniu otoczenia. Ponieważ od zachowania kierowcy zależy bezpieczeństwo na drodze.

D.K-B

Źródło: KMP Zamość

68 173428 Zderzenie punto z busem 68 173427 Zderzenie punto z busem

Poprzedni artykułUl. Św. Piątka i zderzenie rowerzysty z Mitsubishi
Następny artykułWyłonią najsilniejszego. Zawody Strong Man w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments