Zderzenie audi i motocykla

0
156

Policjanci biłgorajskiej komendy ustalają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w m. Okrągłe. W wyniku zderzenia samochodu i motocykla 30 letnia pasażerka jednośladu Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 11:30 w m. Okrągłe. Jak wynika za wstępnych ustaleń policjantów, 27 letni mieszkaniec pow. biłgorajskiego kierując audi na prostym odcinku drogi nie upewnił się co do możliwości rozpoczęcia manewru wyprzedzania i zderzył się z wyprzedzającym go w tym czasie motocyklem m-ki Yamaha. Jednośladem jechali mieszkańcy pow. jarosławskiego.

Doszło do bocznego zderzenia pojazdów. Kierujący motocyklem w wyniku uderzenia stracił panowanie nad pojazdem i zjechał do przydrożnego rowu. Jednośladem kierował 32 latek, który podróżował z 30 letnią pasażerką. Kobieta z miejsca zdarzenia z obrażeniami ciała została Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowana do szpitala. Jak ustalili policjanci kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności zdarzenia.

źródło: KPP Biłgoraj

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments