Oprócz ludzi przewoził również narkotyki

0
362
Źródło:policja

Kryminalni na podstawie posiadanych informacji, zatrzymali do kontroli dwa busy, w jednym z nich podczas przeszukania ujawnili 23 gramy mefedronu. Ponadto w garażu właściciela busów zabezpieczono wyroby tytoniowe bez polskich oznaczeń skarbowych akcyzy.

 

Dzięki posiadanym informacjom tomaszowscy kryminalni zatrzymali dwa busy w miejscowości Tarnawatka, jednym z nich kierował 31-letni mieszkaniec gminy Tarnawatka, właściciel firmy przewozowej. W jednym z busów, którym kierował 31-latek podczas przeszukania ujawniono 23 gramy mefedronu. W związku z ujawnieniem narkotyków przy mężczyźnie, jak zawsze w takiej sytuacji, przeszukano jego miejsce zamieszkania, tam też zabezpieczono blisko 244 paczek papierosów bez polskich oznaczeń skarbowych akcyzy.   

   Mężczyzna powiedział, że narkotyki należą do niego i ma je na własny użytek. Mieszkaniec gminy Tarnawatka usłyszał zarzut za posiadanie  środków odurzających i za to przestępstwo grozi do 3 lat pozbawienia wolności. Za przechowywanie wyrobów akcyzowych w tej ilości, gdyż jest to wykroczenie,  grozi mu kara grzywny. 31-latek był już wcześniej karany za inne przestępstwa kryminalne.

 

                                                                                                                      KPP Tomaszów Lubelski

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments