Na VI Przegląd Fotografii Zamojskiej 132 autorów nadesłało 375 zdjęć. Warunki regulaminu spełniało 266 zdjęć przysłanych przez 99 autorów.

Jury VI Przeglądu Fotografii Zamojskiej w składzie :

Stanisław Orłowski – przewodniczący Jury, członek Honorowy Fotoklubu RP, Członek ZPAF;

Henryk Szkutnik – Członek ZPAP;

Waldemar Siatka – afrp;

Mirosław Chmiel – afrp, komisarz VI Przeglądu Fotografii Zamojskiej

po zapoznaniu  się z pracami zgłoszonymi na VI Przegląd Fotografii Zamojskiej postanawiło :

1. Przyznać następujące nagrody :

    I nagroda: Złoty medal Fotoklubu RP oraz nagroda rzeczowa dla Waldemara Kasprowicza za pracę „Szczęście’’

   II nagroda: Srebrny medal Fotoklubu RP oraz nagroda rzeczowa dla Pawła Ferenca za pracę „Rowerzysta’’

 III nagroda: Brązowy medal Fotoklubu RP oraz nagroda rzeczowa dla Ryszarda Gołębiowskiego za pracę

     „Krzyk ciszy’’

2.  Przyznać następujące, równorzędne wyróżnienia dla:

    Kacpra Nowaka za pracę „Zamieć’’

    Tomasza Okoniewskiego za tryptyk  „Bohaterowie wypału – Zbyszek, Karol, Olek’’

    Andrzeja Kosikowskiego za tryptyk „Cementownia Rejowiec’’ 

3. Zakwalifikować na wystawę 77 prac 65 autorów:

TADEUSZ  ADAMCZUK – „Maj zakochanych’’

ALEKSANDRA  BARANOWICZ – „Applest reakcja”

MACIEJ BOJAR – „Covid(zisz)’’

EWA BRODZIAK – „Composition’’

BOGDAN CABAJ  – „Portret sentymentalny”

ANDRZEJ CHROŃ – „Wschód’’

KLAUDIA CINNER – „Morskie Oko’’

JANEK CIOS – „Poczajówka’’

ALEKSANDRA CIURASZKIEWICZ – „Chmury jak góry’’

WIKTORIA CZAPKA – „Siostra’’

NATALIA DZHERUK – „Azure’’

JAKUB DZIUBA – „Babie’’ 

MARIUSZ FARION – „Stolpen’’ 

PAWEŁ FERENC – „Siostry’’

URSZULA  FERENC – „Brzeziniak’’

BEATA SMÓL-GAŁAN – „Krynickie impresje’’

BEATA SMÓL-GAŁAN – „Littopadowe impresje’’

ELŻBIETA  GNYP – „Oczekiwanie’’

RYSZARD GOŁĘBIOWSKI – „Strefa ciszy’’

RAFAŁ GÓRSKI – „Bauernhof’’ 

ANNA HNIDIUK – „Handlarz z Rantepao’’ 

PATRYCJA HOCZYK – „O czym marzę’’ 

WIESŁAW JABŁOŃSKI – „Łoś’’

AGNIESZKA JAKUBOWSKA – „Pani Mario’’ 

SŁAWOMIR JASZCZOŁT – bez tytułu 

KAPECKI JANUSZ – „Pola’’

SYLWIA KARWOWSKA – „Horyzont’’

AMELIA KOMAR – „Odpoczynek przy zachodzie słońca’’

DARIA KURDYLEWSKA – „Pajęcza sieć”   

KRYSTYNA KOT – „Sahara’’

MARTA KRAWCZYK – „Wiatrem malowane”

MAŁGORZATA KRYK – „Upływ czasu”

ANNA  KWIATKOWSKA – „Jak może mi brakować czegoś, czego nigdy nie miałem ’’

MARTA  LACKORZYŃSKA – SZERAFIN – „Stop Brexit”     

JAN LITWIN – „Foty z ulicy’’

KRZYSZTOF MADEJ – „W stronę Tarnicy’’  

MAGDALENA MICHNOWICZ – „Stylle’’      

SERHII MIROSHNYK – „Morning gymnastics”

TOMASZ MOMOT – „Wschód”

ANNA MONASTYRSKA – „Trzcina”     

MAREK NASIADKA – „Rozmowa w kruchcie”

KACPER NOWAK – „Wigilia’’

PAWEŁ  NOWAK – „Jeniec’’

BEATA NOWAKOWSKA – „Gdzieś pomiędzy’’

BEATA NOWAKOWSKA – „Przed świtem’’

ALINA OSTASZ – „Industrial’’

ALINA  OSTASZ – bez tytułu

JAKUB OWCZAREK – „Tunel”    

GRZEGORZ PAWLAK  – „Wśród nas’’

SEBASTIAN PIÓREK – „Długa droga do domu’’

AGATA POP – „Jesienny portret’’

BOGUSŁAW PUPIEC – „Ulotność’’

MAŁGORZATA RADZIEJEWSKA  – „Wpadłem w kadr na Zawracie’’

BOGDAN RĘBISZ„Susza”

ROBERT RUSINEK – „Krzesła”

MAREK RYŚ – „Fuzja’’

MARCIN RZONCA – „Walking Away’’

KATARZYNA SACHAJKO – „Roztoczańskie dywany’’

AGNIESZKA TOMICZEK  – „Wypał drewna w Bieszczadach’’      

AGNIESZKA TOMICZEK  – „Cerkiew w Radrużu’’

INKA WIECZEŃSKA  – „Eksplozja’’ 

WITOLD WIERZBANOWSKI  – „Oprócz błękitnego nieba’’

LESZEK  WYGACHIEWICZ –  „Pierwszy przymrozek”

JOANNA ZAREMBA – „Razem raźniej”

CZESŁAW ZDANOWICZ – „Murale’’

MARIUSZ ZUB – „Poranne mgły’’

 

Jury z satysfakcją stwierdza wysoki poziom nadesłanych prac, gratuluje laureatom i uczestnikom przeglądu.

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments