w ,

Zamość: Alkohol, 1, 5 – roczne dziecko i domowa awantura

zdjęcie ilustracyjne
- reklama-
7 / 100 Punktacja SEO

Ponad 2,5 promila alkoholu miała w organizmie matka, która opiekowała się swoją półtoraroczną córką. Nietrzeźwy był również ojciec dziecka, który sam zadzwonił na Policję informując o domowej awanturze. Dziewczynką zaopiekowała się zaprzyjaźniona z rodziną koleżanka, a matka i ojciec trzeźwieją w Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Sprawą nieodpowiedzialnych rodziców zajmie się sąd rodzinny.

Dzisiejszej nocy do dyżurnego zamojskiej komendy zadzwonił 49-latek i poprosił o interwencję informując, że jego nietrzeźwa partnerka awanturuje się, w domu jest małe dziecko. Mundurowi reagując na zgłoszenie potwierdzili, że między partnerami doszło do kłótni. Jak się okazało oboje byli nietrzeźwi matka półtorarocznej dziewczynki w organizmie miała ponad 2,5 promila alkoholu, nietrzeźwy był również zgłaszający interwencję i jednocześnie ojciec dziecka. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie ponad promil alkoholu.

Dzieckiem zaopiekowała się zaprzyjaźniona z rodziną koleżanka, a pijani rodzice trzeźwieją w zamojskim Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. O interwencji powiadomiony zostanie Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Zamościu, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

- reklama-

źródło: KMP Zamość

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Co myślisz?

Napisane przez Kurier Zamojski

safe image Tegoroczne Dożynki Powiatowo - Gminne odbędą się w Łabuniach

Tegoroczne Dożynki Powiatowo – Gminne odbędą się w Łabuniach

fot. NOSG

100 miejsc pracy w Straży Granicznej. NOSG rozpoczął nabór kandydatów