Lekki powiew klasyki w wykonaniu Namysłowiaków

0
167
- reklama-

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na pierwszy po przerwie koncert kameralny w Sali koncertowej. Już w najbliższy piątek, 31 lipca o godzinie 19:00 wysłuchamy koncertu pt. Lekki powiew klasyki. 

Przed słuchaczami wystąpią Kameraliści Orkiestry Symfonicznej im. Karola Namysłowskiego w Zamościu: Emi Ueno-Stopa (skrzypce), Michał Stopa (wiolonczela), Wiaczesław Kucharuk (altówka), Piotr Jurgielewicz (klarnet) oraz gościnnie Piotr Stopa (fortepian). 

Z okazji roku Ludwiga van Beethovena muzycy wykonają 1. część tria fortepianowego D-dur op. 70 pt. Duch. Nie zabraknie także motywów filmowych: Walców W. Kilara i W. Kazaneckiego z filmów Trędowata oraz Noce i dnie. 

Usłyszymy także utwory zmarłego niedawno mistrza Ennio Morricone: tematy główne
z filmów Misja i Dawno temu w Ameryce. 

Specjalne oświadczenia zdrowotne będą wydawane od środy, 29 lipca godz. 12:00 tylko i wyłącznie w biurze Orkiestry. 

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i wymogi sanitarne jedna osoba będzie mogła pobrać nie więcej niż 2 oświadczenia. Wejście na salę będzie możliwe w maseczkach bądź przyłbicach. 

Więcej informacji dotyczących działalności artystycznej Orkiestry podczas stanu epidemii znajduje się na stronie: namyslowiacy.pl/covid oraz na stronie Fb: fb.com/namyslowiacy.  

Serdecznie zapraszamy! 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments