“Namysłowiacy” wystąpią wraz z czołowymi polskimi wokalistami w koncercie pt. „Popołudnie z Bajki’.

0
1275

Już w najbliższą sobotę, 25 lipca o godzinie 17:00 na Rynku Wodnym Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu wystąpi wraz z czołowymi polskimi wokalistami w koncercie pt.  „Popołudnie z Bajki’. 

W popołudniowym koncercie plenerowym będziemy mogli usłyszeć najsłynniejsze piosenki i motywy muzyczne z bajek wytwórni Walta Disney’a, m.in. z Dzwonnika z Notre-Dame, Króla Lwa, Pięknej i Bestii czy 101 Dalmatyńczyków. 

Najstarszej Orkiestrze w Polsce pod batutą Tadeusza Wicherka w Polsce towarzyszyć będą znani polscy soliści: Sylwia Przetak  współpracująca przez wiele lat ze Studio Accantus, związana muzycznie z Teatrem Buffalo i programem TV Twoja twarz brzmi znajomo; Gabriela Oberbek – polska aktorka filmowa, telewizyjna i piosenkarka; Jarosław Kozielski – polski solista, zdobywający artystyczne sznyty w Londynie, związany z Teatrem Groteska oraz Sebastian Machalski – wokalista, aktor teatralny i dubbingowy, współpracuje z Teatrem Rampa na Targówku. 

W przypadku niepogody koncert zostanie przeniesiony do głównej hali Ośrodka Sportu i Rekreacji (ul. Królowej Jadwigi 8) i rozpocznie się pół godziny później –
o 17:30. 

Prosimy o obecność w maseczkach / przyłbicach. 

Mamy nadzieję,, że utwory z bajek w symfonicznej aranżacji staną sie dla starszych słuchaczy podróżą w czasie do lat dzieciństwa a dla młodszych świetną okazją do wakacyjnej rozrywki razem z „Namysłowiakami”. Serdecznie zapraszamy! 

sylwia przetak sebastian machalski jaroslaw kozielski gabriela oberbek

Poprzedni artykułPo kilku miesiącach przerwy powracają koncerty i wydarzenia kulturalne w naszym mieście.
Następny artykułZ ostatniej chwili: zablokowana droga po zderzeniu trzech aut
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments