Wypadek na DK-17. Droga do Lublina całkowicie zablokowana.

0
455

Policjanci pracują na miejscu zdarzenia drogowego w m. Zakręcie na DK-17, gdzie doszło do zderzenia samochodu osobowego z motocyklem. Droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci organizują objazdy.

Policjanci krasnostawskiej komendy pracują na miejscu zdarzenia drogowego w miejscowości Zakręcie, gdzie na drodze krajowej nr 17 na trasie Krasnystaw – Piaski samochód osobowy marki Volkswagen Passat, którym kierował 49-latek z Krasnegostawu zderzył się z kierującym motocyklem marki BMW. Kierujący BMW, 33–latek z Lublina w stanie przytomnym został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala w Lublinie. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca passata był trzeźwy.

Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy przez miejscowości – Jaślików – dla jadących w stronę Zamościa oraz przez Stężycę – dla jadących w stronę Lublina.

Mundurowi apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i rozwagi na drodze!.

J.B.

Źródło: KMP Krasnystaw

68 171855 Wypadek na DK-17. Droga do Lublina całkowicie zablokowana. 68 171854 Wypadek na DK-17. Droga do Lublina całkowicie zablokowana.

Poprzedni artykułBezpieczne rozwiązania dla początkującego biznesu
Następny artykułDobry start Sorgi
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments